مرکز پرستاری از
 • کودک
 • سالمند
 • بیمار
طلوع حیات

✅مهم⭐مهم⭐مهم✅

قابل توجه مشترکین گرامی

بدینوسیله به استحضار میرساند مدیر و موسس این مجموعه خانم زهرا هاشمی هستند برای قرارداد بستن فقط با شماره های ثابت:

٢٢۶٠٧١١١⭐٢٢۶١٩۵٧٧⭐٠٩١٢٢۶۵٨٢٣٨

اعتماد کنید و همچنین مبلغ فرانشیز قرارداد را فقط به شماره کارت و به نام ایشان پرداخت نمایید و به افراد غیر و سودجو اعتماد نکنید در غیر اینصورت مرکز طلوع حیات هیچ مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.

با تشکر

سایر خدمات مرکز پرستاری طلوع حیات

 • ویزیت پزشک در منزل
 • خدمات اورژانس
 • رژیم درمانی
 • خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی
 • همراهی در بیمارستان
 • فروش و اجاره تجهیزات پزشکی
 • مراقبت از بارداران
 • پرستاری سالمندان
مرکز پرستاری طلوع حیات

مرکز مشاوره و مراقبت های پرستاری  :

طلوع حیات ارائه دهنده بهترین مراقبتهای پرستاری کودک، پرستاری سالمند و پرستاری بیمار در منزل با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، برای مشاوره رایگان و اعزام نیروهای حرفه ای و با سابقه به تمام مناطق تهران با ما تماس بگیرید!

چرا مرکز پرستاری طلوع حیات!

اعزام نیروی مطمئن و مجرب و آموزش دیده برای مشترکین شامل کودکیار، مادریار، کمک بهیار، نرس، مراقبین با تجربه یا با تحصیلات مرتبط
اعزام پزشک فیزیوتراپ کار درمان
عقد قرارداد رسمی
پشتیبانی کامل در طول قرارداد
گرفتن ضمانت های معتبر از نیرو شامل مدارک هویتی گواهی سوء پیشینه گواهی عدم اعتیاد سفته اجاره نامه یا سند ملکی
قراردادها به صورت سه ماهه و شش ماهه و یک ساله می باشد.

خدمات پرستاری در منزل مرکز پرستاری طلوع حیات:

امروزه از آنجایی که بسیاری از افراد دغدغه های کاری زیادی دارند، می توانند برای مراقبت از کودک، مراقبت از بیمار و مراقبت از سالمند خود که در خانه هستند از خدمات پرستاری استفاده نمایند.

پرستارانی که در منزل خدمت رسانی می نمایند به خوبی با وظایف خود آشنایی دارند و به بهترین نحو ممکن کار خود را انجام می دهند.

افرادی که می خواهند خدمات پرستاری در منزل را به عنوان شغل خود در نظر بگیرند باید دارای شرایط مشخص شده ای باشند، سازمان ها و شرکت هایی که این دسته از افراد را برای پرستاری اعزام می نمایند به آنها دستورات کار را ابلاغ می کنند تا آنها با آشنایی بیشتری کار خود را انجام دهند.

چرا از طلوع حیات پرستار استخدام کنیم؟

هر یک از پرستاران در زمینه نگهداری از بیمار، نگهداری از کودک و نگهداری از سالمند باید تخصص های لازم را دریافت کرده باشند، در واقع شما باید بدانید فردی که از سالمندان در منزل پرستاری می کند با فردی که از کودکان پرستاری می نماید متفاوت می باشد.

هر یک از افرادی به که عنوان پرستار کودک، پرستار سالمند و پرستار بیمار به منزل افراد اعزام می گردند باید در ابتدا با ویژگی های آن فردی که می خواهند از او مراقبت نمایند آشنایی داشته باشند، به عنوان مثال اگر می خواهند از سالمندی که آلزایمر دارد مراقبت نمایند باید به خوبی بتوانند با این سالمندان برخورد نمایند تا آنها بهبود لازم را به دست آورند.

اطمینان قبل از استخدام مهم است:

زمانی که موسسه یک پرستار مناسب را به شما برای اعزام به منزل تان معرفی می کند بدون شک باید به آن موسسه اطمینان داشته باشید، چرا که بعد از تمامی موارد مورد بررسی آن پرستار را برای مورد شما مناسب تر می داند، البته که شما خودتان می توانید برای خدمات پرستاری در منزل تمامی خواسته های خود را اعلام کنید تا بر اساس آنها پرستار شما را به منزل اعزام نمایند.

مرکز پرستاری طلوع حیات

ما را در اینستاگرام نیز دنبال کنید:

اینستاگرام طلوع حیات هر روز بروزرسانی می شود و پست های آموزشی مراقبت از کودک در منزل و مراقبت از سالمند در منزل و مراقبت از بیمار در منزل با طراحی شکیل در پیج درج میگردد از شما دعوت میکنیم حتما به اینستاگرام ما سر بزنید!

تمام تلاش خود را میکنیم تا پرستارهای با تجربه و عالی را برای شما در نظر بگیریم تا خیالتان از پرستاری عالی از عزیزانتان آسوده باشد.

درباره اینستاگرام مرکز پرستاری طلوع حیات:

ما در صفحه ای که برای مرکز مشاوره و مراقبت های پرستاری راه اندازی کردیم برای شما عزیزان اطلاعات مفیدی را در به صورت مستمر منتشر می کنیم که در سه قسمت مراقبت و نگهداری از کودک ، مراقبت و نگهداری از بیمار و مراقبت و نگهداری از سالمند برای شما عزیزان ارائه می شود…

از طریق سرچ : tolouehayat در جستجوی اینستاگرام ما را دنبال کنید و یا روی دکمه زیر کلیک کنید:

در وبلاگ مرکز پرستاری طلوع حیات چه می گذرد؟

فهرست
☎تماس با ما 09122658238