پرستار بیمار در منزل ، مراقبت از بیمار ، نگهداری از بیمار در تهران

مراقبت از بیمار

مراقبت از بیمار

مراقبت از بیمار را به طلوع حیات بسپارید تا خیالتان از هر بابت راحت باشد، مرکز پرستار بیمار در تهران با پرستاران حرفه ای آماده نگهداری از بیمار شماست.

پرستار بیمار در منزل

خدمات پرستار بیمار در منزل با هدف افزایش رفاه و آسایش خانواده های بیماران و همچنین بیمار ارائه می شود، نگهداری از بیمار سکته مغزی در منزل یا بیمار ناتوان با مشکلات خاص به مدت طولانی و با شرایط سخت مسئولیت بزرگی را برای خانواده بیمار بوجود می آورد.

استفاده از خدمات مراقبت از بیمار در منزل به شما این اطمینان را خواهد داد که پرستاری با تجرب و آموزش دیده به خوبی از بیمار شما مراقبت خواهد کرد، یک پرستار در خانه می تواند استرس را به آرامش تبدیل کند، او با اطمینان دادن به همه اعضای خانواده در اینکه نگهداری از بیمار به بهترین نحو در حال انجام است آرامش می دهد.

نگهداری بیمار همراه با پرستاری که از یک مرکز خدمات مراقبتی استخدام می کنید می تواند بسیار راحت تر باشد، پرستار با ایجاد یک برنامه مشخص که برای رفع نیاز های نگهداری از بیمار مفید باشد می تواند در تمام زمینه ها به شما کمک کند.

سوال پر تکرار مراجعه کنندگان به سایت بعد از تماس با ما، قیمت پرستار بیمار در منزل چقدر است؟

 • کاربران عزیز ما از ما می پرسند قیمت پرستار بیمار در منزل چقدر است؟
 • یا اینکه قیمت مراقبت از بیمار بر چه اساسی تعیین میگردد؟
 • یا هزینه نگهداری از بیمار در بیمارستان یا خارج از شهر و یا شرایط خاص دیگر را از ما می پرسند؟

در این قسمت میخواهم توضیحی در این رابطه خدمت شما عرض کنم! هزینه مراقبت از بیمار توسط وزارت بهداشت و نظام پرستاری ایران محاسبه میگردد و با توجه به شرایط بیمار این قیمت تفاوت دارد و پرستار بیمار حرفه ای هزینه ها را با توجه به محل نگهداری از بیمار در منزل و خواسته های مشتری محاسبه می نماید و این هزینه ها به صورت ساعتی و نیمه وقت و روزانه و حتی ماهانه تعیین میگردد.

که این موارد بستگی به توافق طرفین دارد پس نتیجه میگیریم هر بیمار با توجه به شرایطی که دارد هزینه متفاوتی برای مراقبت باید پرداخت کند بهتر است با مشاورین ما تماس بگیرید و شرایط بیمار خود را شرح دهید تا هزینه خدمتتون عرض شود.

از شما میخواهیم در مورد بیمار خود از دکتر متخصصی که دارد اطلاعات کامل دریافت کنید زیرا ممکن است مواردی باشد که دکتر فراموش کرده باشد به شما یاداور بشود یا اینکه ممکن است خیلی مهم نداند که به شما بگوید اما اگر بدانید خیلی می تواند برای بیمار شما مفید باشد و بعد از اینکه این اطلاعات را دریافت کردید در اختیار پرستار خود بگذارید که با دید بازتر نسبت به شرایط بیمار بتواند به بهترین شکل ممکن از بیمارتان پرستاری کند.

مراقبت از بیمار

خدمات ارائه شده توسط پرستار برای نگهداری بیمار شامل موارد زیر است:

 • تهیه وعده های غذایی مغذی و کمک در خوردن غذا
 • کمک برای رسیدن به بهترین حالت در زمان استراحت در رختخواب
 • یادآوری مصرف دارو و امنیت شخصی
 • ارائه گفتگوی دوستانه و حمایت عاطفی و پشتیبانی احساسی
 • راهنمایی در استفاده از توالت، حمام کردن، پانسمان و نظافت

 

پرستار بیمار

پرستار بیمار

دلیل انتخاب پرستار بیمار در منزل

 • استفاده از خدمات پرستار بیمار در منزل مزیت های بسیاری برای خانواده ها دارد، پرستار بیمار در منزل به خوبی می داند چگونه از بیمار شما مراقبت کند و روند بهبودی و انگیزه بیمار به زندگی و حس خوب را افزایش دهد، شما با استفاده از آموزش ها و تجربیات پرستار بیمار در منزل می توانید این دوران سخت را پشت سر بگذارید، بدون شک مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل فشار مضاعفی را بر خانواده ها اضافه خواد کرد بنابرین استفاده از خدمات پرستار در منزل می تواند باعث رضایت بخشی خانواده ها شود.
 • مزیت مهم دیگر استفاده از خدمات پرستاری در منزل علاوه بر افزایش آسایش و رفاه خانواده، کاهش چشم گیر هزینه های مراقبت از بیمار به یک هزینه ثابت ماهیانه خواهد بود زیرا بسیاری از خانواده ها برای دریافت خدمات درمانی مانند تزریقات و پانسمان، ماساژ و مراقبت از عضو آسیب دیده و… مکررا باید به مراکز خدمات درمانی مراجعه می کردند، هزینه رفت و آمد و همچنین هزینه ویزیت و درمان باعث شده است تا خانواده ها استفاده از خدمات پرستار در منزل را بسیار به صرفه و پرفایده بدانند.
 • پرستار بیمار بالاترین اولویت را برای مراقبت از بیمار در منزل و درمان بیماران داراست، در طول دوره درمان و همچنین پایان آن نیز، بیمار بیشتر از همه با مراقب سر و کار دارد، بنابراین انتخاب یک پرستار بیمار خوب بسیار اهمیت دارد، شما می توانید با اعتماد به موسسه طلوع حیات از بهترین و با کیفیت ترین خدمات برای بیماران خود بهره ببرید.
مراقبت از بیمار

مراقبت از بیمار

به قول قدیمی ها بیمار تیمار میخواهد پس برای بیمار خود یک پرستار خوب و با اخلاق استخدام کنید طلوع حیات پرستار بیمار حرفه ای میتواند به شما معرفی کند که خیالتان از بابت بیمار خود راحت شود.

اگر مراقبت از بیمار برای شما مهم است حتما همین الان با طلوح حیات تماس بگیرید تا یک پرستار حرفه ای را به شما معرفی کنیم.

پرستار بیمار معرفی شده توسط طلوع حیات از بهترین پرستارهای شهر تهران می باشد که با توجه به مدرک پرستاری و رزومه طلایی که برای خود در سال های قبل ساخته استخدام می شود و خیالتان راحت باشد که بیمار شما به بهترین شکل ممکن مراقبت می شود.

منظور از ارتباط بیمار و پرستار بیمار چیست؟

اگر بیمار دارای شرایط خاصی هست به پرستار باید توضیح داد و مسائلی از قبیل :

شرایط روحی، عادات غذایی، نحوه ی مصرف دارو و دیگر جزییات را بیان کنید.

پرستار بیمار باید مسئولیت پذیر و وقت شناس باشد، از مهارت های کافی و تجربیات لازم را داشته باشد، محیط نگهداری از بیمار بسیار آرام و امن برای بیمار فراهم کند، هر زمان که لازم باشد با بیمار همدلی و هم زبانی داشته باشد.

سطح کیفیت زندگی و سطح سلامت را افزایش داده و او موظف است که علائم حیاتی بیمار را کنترل کرده و رژیم غذایی و دارویی فرد را کنترل نماید، پرستار بیمار می تواند در پیشگیری، درمان و توانبخشی برای بیمار برنامه بنویسد.

زمان بیشتری از نور خورشید استفاده شود و سیستم ایمنی بدن را تقویت کند با دیدن تلویزیون خواب بیمار را کاهش ندهد، به اندازه ی کافی بخوابد که کمبود خواب در رفتار و توانایی تمرکز شما دیده می شود، کیفیت در خواب بسیار موثر است.

پرستار سالمند و پرستار بیمار حتماً باید کمک های اولیه را بلد باشند تا به راحتی بتوانند کارهای بیمار و سالمند را انجام دهند.

سوالات متداول کاربران طلوع حیات در مورد پرستاری از بیمار :

چگونه می شود ارتباط موثری با بیمار داشته باشیم؟

با رعایت کردن چند نکته می توان یک ارتباط خوب با بیمار برقرار کرد، در زمان برقراری ارتباط از چشمان خود کمک بگیرید، با این کار درک بیمار از توجه پرستار بالا رفته و به بیماران کمک بیشتری می کند.

پرستار در امر نگهداری از بیمار باید صبر بیشتری داشته باشد و در بیان جملات اگر نیاز به تکرار دارد انجام دهد و بیمار منظئر را به خوبی متوجه بشود.

احساسات در طول درمان بسیار اهمیت دارد و ضروری می باشد، هنگام نگهداری دائم به حرف های او گوش دهید و با تکان دادن سر به عنوان تأیید مثبت استفاده کنید تا از شما مطمئن شود که به او توجه دارید.

پرستار بیمار نقش فرهنگی و اعتقادات بیمار را در طول مراقبت درک کند، این کار باعث تصمیم گیری مشترک آنها میشود.

شیوه ی برقراری ارتباط  با بیمار چگونه است؟

این ارتباط به دو روش می باشد، ارتباط کلامی و غیر کلامی.

در ارتباط کلامی از کلمات باید به صورت نوشتاری یا گفتاری انجام شود در زمانی که شرایط گفتگو باشد، ولی در ارتباط غیر کلامی باید احساسات را در طی ملاقات و ارتباط برقرار کرد، در این روش باید از دست و زبان و وضعیت ظاهر و تماس چشمی بتوان منظور را بیان کرد.

منظور از ارتباط بیمار و پرستار بیمار چیست؟

اگر بیمار دارای شرایط خاصی هست به پرستار باید توضیح داد و مسائلی از قبیل : شرایط روحی، عادات غذایی، نحوه ی مصرف دارو و دیگر جزییات را بیان کنید، پرستار بیمار باید مسئولیت پذیر و وقت شناس باشد، از مهارت های کافی و تجربیات لازم را داشته باشد، محیط نگهداری بسیار آرام و امن برای بیمار فراهم کند و هر زمان که لازم باشد با بیمار همدلی و هم زبانی داشته باشد.

سطح کیفیت زندگی و سطح سلامت را  افزایش داده و او موظف است که علائم حیاتی بیمار را کنترل کرده و رژیم غذایی و دارویی فرد را کنترل نماید، پرستار بیمار می تواند در پیشگیری، درمان و توانبخشی برای بیمار برنامه بنویسد.

زمان بیشتری از نور خورشید استفاده شود و سیستم ایمنی بدن را تقویت کند، با دیدن تلویزیون خواب بیمار را کاهش ندهد، به اندازه ی کافی بخوابد که کمبود خواب در رفتار و توانایی تمرکز شما دیده میشود، کیفیت در خواب بسیار موثر است.

پرستار بیمار و پرستار سالمند حتماً باید کمک های اولیه را بلد باشد تا به راحتی بتواند کارهای بیمار را انجام دهد.

طلوع حیات برترین شرکت پرستار بیمار در تهران در خدمت شماست.

 

مراقبت از بیمار

مراقبت از بیمار

اختلال خود بیمار پنداری درمان می شود؟

اختلال خود بیمار پنداری درمان می شود؟

اختلال خود بیمار پنداری درمان می شود؟

آدرس :خیابان شریعتی دوراهی قلهک جنب بیمارستان ایرانمهر بن بست افسر پلاک 8 طبقه اول واحد اول
تلفن:02122607111

02122619577
موبایل:09122658238
09202658238
ایمیل: tolouehayat@yahoo.com

فهرست