مركز پرستاري طلوع حيات با اخذ مجوز رسمي از وزارت بهداشت

مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری طلوع حیات مفتخراست با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی و سطح کیفیت زندگی، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی بردارد. این مرکز در تمام ایام سال آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد.


خدمات پرستاری طلوع حیات جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، در منزل هم قابل انجام است.
درمان در طلوع حیات با اعزام پزشک ، پرستار ، ماما ، بهیار ، کمک بهیار ، کودک یار ، مراقب ، فیزیوتراپ و ماساژور،کار درمان در منزل واجاره و فروش تجهیزات پزشکی این امکان را به بیمار می دهد که در محیطی راحت تر ، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد و خانواده را آموزش می دهد تا نقش فعال تری را در درمان بیمار ایفا کنند.

تنها با یک تماس بهترین مراقب بیماروکودک در منزل در حداقل زمان ممکن در منزل شماست.

نوع پروانه :بهره برداری
شماره: ۱۷۶۳۶۶-۳
تاریخ صدور۸/۱۰/۱۳۹۷ تاریخ اعتبار۸/۱۰/۱۴۰۲
نام موسسه :طلوع حیات
نوع مرکز :مرکز مشاوره و ارائه مراقبت های پرستاری در منزل
شهر : تهران
منطقه شهرداری: منطقه ۳
نوع مالکیت :خصوصی حقیقی
نام دانشگاه /دانشکده :دانشگاه علوم پزشکی شهید پزشکی

طلوع حیات

طلوع حیات

طلوع حیات

طلوع حیات

آیا می دانید گرفتن پرستار سالمند، بیمار و کودک چه مزایایی برای ما به همراه دارد?

گرفتن پرستار به نظر شما چقدر می تواند برای ما مزایا داشته باشد؟ اینکه اقدام به گرفتن پرستار سالمند، پرستار کودک یا پرستار بیمار کنیم، چقدر می تواند ما را در کارها جلو بیندازد. در ابتدای همین متن می خواهیم به شما بگوییم که با گرفتن پرستار به سود زیادی می رسید که در زیر ما توضیحات بیشتری در مورد آن می دهید.

مزایا پرستار گرفتن

مزایا پرستار گرفتن

گرفتن پرستار حال چه پرستار سالمند باشد، چه بیمار و … بسیار به شما کمک می کند

مزایای گرفتن پرستار سالمند

گرفتن پرستار سالمند بسیار اهمیت دارد. شاید ما آگاهی کافی در مورد مراقبت از سالمند نداشته باشیم که با استخدام پرستار سالمند می توانیم به بهترین شکل در بهبود زندگی سالمندان کمک کنیم. اینکه چه زمانی سالمند باید داروهایش را بخورد، چه زمانی باید ورزش کند، چه زمانی باید غذا بخورد، چه زمانی نیاز به استراحت دارد و … همگی مسائل مهمی هستند که اگر در یک کدام کمترین کم توجهی شود و یا اینکه اصلا پشت گوش انداخته شود، ممکن است سالمند در زحمت بیفتد یا برایش مشکلات خاصی به وجود بیاید.
اما زمانی که اقدام به گرفتن پرستار سالمند می کنید، دیگر این مشکلات به وجود نخواهند آمد و به راحتی می توانید سالمند خود را به پرستار سپرده و به کارهای روزمره خود برسید.

قطعا زمانی که خودتان مشکلاتی دارید، نمی توانید از سالمندان به خوبی مراقبت کنید! پس گرفتن پرستار سالمند شما را راحت تر می کند و می توانید با اطمینان به کارهای خودتان بپردازید و مطمئن باشید که سالمندتان در آرامش است.

مزایا پرستار گرفتن

مزایا پرستار گرفتن

پرستار سالمند به افراد سالخورده کمک فوق العاده ای می کند

مزایای گرفتن پرستار کودک

امروزه می توانیم مشاهده کنیم که چه مقدار کتاب های آموزشی و چه مقدار فیلم های آموزشی برای مراقبت از کودکان ساخته می شوند. یک پرستار کودک به اغلب این موارد آگاه است و زمانی که شما وی را استخدام می کنید، می توانید اطمینان داشته باشید که کودک شما در بهترین حالت ممکن، رشد و پرورش پیدا می کند.

پرستار کودک دوره های لازم برای انجام این کار را گذرانده است و به خوبی می داند که یک کودک در فلان سن خاص چه نیازی دارد و چطور باید نیازش برطرف شود. همچنین حمایت روحی و عاطفی از اهمیت زیادی برخوردار است که ممکن است والدین به دلیل مشکلات روزمرزه نتوانند به خوبی این نیاز کودک را برطرف کنند که پرستار کودک به خوبی به این مسئله آگاه است و سعی می کند تا حد توان این نیاز را هم در کودک برطرف نماید.

مزایا پرستار گرفتن

مزایا پرستار گرفتن

مزایای گرفتن پرستار بیمار

قطعا زمانی که خودتان بیمار شده اید، احساس کرده اید که حوصله ی هیچ کاری را ندارید و دوست دارید شخصی کاملا در اختیارتان باشد تا کارهایتان را انجام دهد و هیچ وقت چنین شخصی پیدا نمیشد! چون همه معضلات و مشکلات خاص خود را داشتند. اکنون اگر شخص بیماری در نزدیکتان دارید، به این مسئله فکر کنید تا بیابید که چقدر او به پرستار بیمار نیاز دارد.

یک بیمار توانایی اش در انجام کارها را از دست می دهد و پرستار بیمار به او کمک خواهد که دوباره توانایی اش را به دست بیاورد و مانند روزهای گذشته بشود.

مزایا پرستار گرفتن

مزایا پرستار گرفتن

با گرفتن پرستار بیمار، می توانیم به افراد مریض اطرافمان کمک بی نظیری بکنیم.

اکنون که با این مزایا آشنا شدید، دانستید که گرفتن پرستار سالمند، بیمار و … چقدر اهمیت دارد و چقدر می تواند به شما کمک کند و شما را در کارها جلو بیندازد.

فهرست